До Рокитнівського районного суду Рівненської області

 

Позивач: ________  (ПІБ),

що проживає за адресою: _________

Номер засобу зв'язку: тел. _______

 

Відповідач________  (ПІБ),

 

що проживає за адресою: _________

 

Номер засобу зв'язку: невідомий

 

Ціна позову: _________ грн.

ПОЗОВНА ЗАЯВА
ПРО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

 

03.10.2010 р. між мною, __________ (ПІБ), 20.12.1987 року народження та Відповідачем __________ (ПІБ), 15.10.1985 року народження, було укладено шлюб, який був зареєстрований ______________ сільською радою Рокитнівського району Рівненської області у Книзі реєстрації шлюбів за актовим записом № ___, про що було видано Свідоцтво про шлюб від 03.10.2010 року.

Від цього шлюбу у нас є дитина __________ (ПІБ), 11.03.2011 року народження, що на даний момент проживає разом зі мною.

З квітня місяця 2011 року чоловік проживає окремо від мене та дитини (довідка про склад сім’ї, де відсутній Відповідач, додається).

Відповідач ухиляється від покладеного на нього у відповідності до ст. 180 Сімейного кодексу України обов'язку утримувати свою дитину. Це, зокрема, виявилося у відсутності будь-якого матеріального (грошового) утримання нашого сина, а також у тому, що чоловік жодним чином не приймає участі у вихованні дитини.

Як мені відомо, аліменти відповідач нікому не платить, стягнень по виконавчим документам з відповідача не проводиться, інших неповнолітніх дітей, непрацездатних батьків, повнолітніх дочки, сина немає.

Згідно п.3 ч.1 та ч.2 ст.80 ЦПК України, ч.2 ст. 182 СК України та ст.21 Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», у зв’язку з неможливістю отримати довідку про розмір заробітку (доходу) Відповідача (а тому на момент пред'явлення позову встановити точну його ціну неможливо) ціна позову розрахована виходячи з розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, а саме: 832,00 грн. (розміру прожиткового мінімуму для дитини до 6-ти років) х 30% х 6 місяців = 1 497,60 грн.

Згідно пункту 18 частини 1 статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року №7-93 “Про державне мито” __________ (ПІБ) як громадянка, постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, звільнена від сплати судового збору (державного мита).

Згідно п.4 ч.3 ст. 81 ЦПК України «не підлягають оплаті при зверненні до суду і покладаються на сторони після розгляду справи судом витрати на інформаційно-технічне забезпечення у справах про стягнення аліментів».

На підставі вищенаведеного, керуючись ст. 180 - 183, 191 Сімейного кодексу України,

 

ПРОШУ:

 

1. Присудити кошти на утримання (аліменти) дитини __________ (ПІБ) та стягувати їх із __________ (ПІБ), в розмірі 1/5 (одна п’ята) частка від заробітку (доходу) Відповідача, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи із дня пред'явлення цього позову і до досягнення дитиною повноліття.

2. Відповідно до вимог п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України допустити негайне виконання судового рішення в межах суми платежу за один місяць.

3. Звільнити Позивача від сплати судового збору згідно пункту 18 частини 1 статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року №7-93 “Про державне мито” як громадянку, постраждалу внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Додатки:

 

1) Паспорт Позивача (ксерокопія).

2) Посвідчення громадянина, який постійно працював чи працює, або проживає чи проживав у зоні безумовного (обовязкового) та гарантованого добровільного відселення 3-ої категорії (ксерокопія).

3) Свідоцтво про шлюб (ксерокопія).

4) Свідоцтво про народження дитини (ксерокопія).

5) Довідка про склад сім’ї (оригінал).

6) Позовна заява та всі документи, що додаються до неї для Відповідача (ксерокопії).

 

 

«__» червня 2011 р.                  _______________                      __________ (ПІБ)

Коментарі  

#2 Адвокат Андрій Семенюк 06.02.2015, 06:10
Доброго дня!
Ця послуга платна, адже мені необхідно підготувати таку заяву і витратити свій час. Кожна справа вимагає індивідуального підходу.
#1 Антоніна 05.02.2015, 16:18
Добрий вечір! Будь-ласка. дайте зразок позовної заяви на виплату аліментів на дитину після 18 років. Дитина навчається на першому курсі університету за контрактом.
Дякую!
загрузка...